В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1812

Незаконно отглеждане на домашно куче

Начало
13.08.2022
ID:
1812

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Изложение

Описание: На ул.крива 21 се размножават незаконно кучета от единия от собствениците. Кучетата в момента са 8 на брой + голямо куче/майка/ Въпреки несъгласието на останалите 2 собственици Къщата смърди на урина и фекалии по двора,който е общ. Освен това цяла вечер скимтят и лаят и пречат на съня. Моля за незабавна намеса на компетентните органи от общинска администрация и ветеринарните власти за проверка на място. Създава се предпоставка за зараза и неспазване на наредбата за отглеждане на домашни любимци!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител