В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1811

площадка върху тротоар

Начало
12.08.2022
ID:
1811

Незаконно строителство

Подаден от: Елена Кимилова

Място/адрес: ул. „Драгоман“ 20А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: подменени тротоарни плочки, без да бъде отстранено това неравенство циментова площадка, направена върху тротоара без строителни книжа, без съгласие и разрешение от страна на общината. На места площадката е в височина над 15 см., което създава проблем на преминаващите, родители с детските колички, същите трябва да го заобикалят. Ставала съм свидетел и на падане на хора, които не са успели да го прескочат. Вечер почти няма улично осветление, което също е предпоставка за падане и нараняване. Общината ще бъде виновна, ако от това неравенство има пострадал, т.к е общинско. Площадката е изградена без строителни книжа, върху общински терен. Ние собствениците на СО в сградата нямаме ид.ч. от земята,


Статус: В процес