В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №181

Окосяване на тревни площи

Начало
11.05.2020
ID:
181

Опасна детска площадка

Подаден от: Добринка Законова

Място/адрес: Тревни площи пред зала за вдигане на тежести до басейна

Описание: Тревните площи пред басейна не са окосени, а също липсва и табела за третиране срещу кърлежи, такова надали е извършвано тази година. А през площадката преминават много деца.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител