В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1808

ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ

Начало
10.08.2022
ID:
1808

Друго

Подаден от: Ангел Николов Николов

Място/адрес: кв.Запад ул Х.Д.Стоилов 2 бл.3/8

Описание: На автобусната спирка в кв.Запад до такситата има панел от спирката който е на земята от няколко дни.Мисля че Общината трябва да се погрижи за целоста на тази спирка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител