В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1803

Разбита шахта

Начало
07.08.2022
ID:
1803

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Асен Янев

Място/адрес: Улица Лозница

Описание: Здравейте,подадох сигнал за тази шахта преди около 10 дни. Никаква реакция. Даже полу че их имейл че всичко е отстранено. Е факт , не е .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.08.202216:22
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при извършена проверка на място е установено, че на ул. "Лозница" е необходимо да бъдат извършени текущи ремонти състоящи се в възстановяване на асфалтовата настилка на пропадане на уличното платно пред бл.5/5 и възстановяване на решетките на два броя линейни отводнители. Същите ще бъдат подадени за изпълнение при сключване на договор за извършване на текущи ремонти на уличната мрежа в община Асеновград.
  • 08.08.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали