В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1802

БЕЗДЕЙСТВИЕ

Начало
05.08.2022
ID:
1802

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Христо Колев

Място/адрес: Оборище и Княз Ал.Батенберг

Описание: https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/1649 .От Китай ли ги поръчвате тея знаци цял месец нито 1 липсващ пътен знак не е поставен !!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител