В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1801

Счупени контейнери,непочистено пространство около тях

Начало
05.08.2022
ID:
1801

Отпадъци/почистване

Подаден от: Стоянова

Място/адрес: Княз Александър Батенберг 78

Описание: След поредица сигнали от мен и съседите ми в началото на годината ,ни дадохте обещание за ежеседмично ръчно почистване на пространството около контейнерите на въпросният адрес.През март и април в действителност имаше жени ,които идваха и почистваха,но до там. Никой вече не чисти. Всичко отново потъна в мръсотия и мизерия ,тревата вече е почти на нивото на контейнерите. Контейнерите са със счупени колела,което създава нетърпим шум при тяхното почистване сутрин. МОЛИМ сменете контейнерите със здрави,почистете тревите и подновете отново ежеседмичното ръчно почистване на района. Помогнете ни да живеем в малко по-човешки условия. Благодарим предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202214:37
    Във връзка с получен сигнал от Вас на 05.08.2022г., относно установяване на замърсявания на ул.” Княз Ал.Батенберг” №78 около разположените съдове за битови отпадъци Ви уведомяваме, че е възложено на обслужващата фирма да предприеме мерки по почистането им, както и дезифекция на съдовете в срок до 19.08.2022г. Също така да не се нарушава графика за ръчно поддържане на улицата веднъж седмечно в ден сряда. Амортизирните съдове ще бъдат подменени в най-кратък срок.
  • 08.08.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали