В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1800

Теч на вода

Начало
05.08.2022
ID:
1800

Теч на вода

Място/адрес: ул. Асенова Крепост - 23

Описание: Около 7:00ч. на 5.8.2022г. пред улица Асенова Крепост, номера 21, 23, 25 има теч на вода. Излиза от шахта на пътя. Моля информирайте компетентните органи. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител