В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №180

Зов за помощ

Начало
11.05.2020
ID:
180

Друго

Подаден от: Георги Тенев

Място/адрес: гр. Асеновград ул. Цар Иван Асен № 104

Описание: Моля, от името на моето семейство и на всички съседи за помощ! Почти сме на път да ни"изядът кърлежите" Третирахме със собствени средства градинките около блока но просто без никакъв резултат. Кърлежите се качват даже и до прозорците. Молим ви, нека някой мине да напръска НАВСЯКЪДЕ около блока и около пощата (в близост до блока) защото навсякъде се разхождат деца и домашните ни любимци! Адреса е: ул Цар Иван Асен № 104, 106, 108. Благодарим за съдействието!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.05.202011:08
    Уважаеми г-н Тенев, уведомяваме Ви, че на 27.04.20 г. в зелените площи на улица ”Цар Иван Асен II” се извърши дезакаризация за кърлежи.
  • 14.05.202023:22
    Уважаеми г-н Тенев, уведомяваме Ви, че на 27.04.20 г. в зелените площи на улица ”Цар Иван Асен II” се извърши дезакаризация за кърлежи.
  • 12.05.202008:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали