В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1799

СИГНАЛ №1269

Начало
05.08.2022
ID:
1799

Пропаднал път

Подаден от: Мирослава

Място/адрес: ул. „Оборище“ 14, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Във връзка със СИГНАЛ №1269, който подадох на 17.11.2021. Не ви ли е срам почти година нищо не направихте и сега най-нахално пишете че е оправена надтилката? Вие изобщо видяхте ли и знаете ли в какво положение е?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.11.202211:44
    Здравейте, уведомяваме Ви, че са извършени многократни възстановявания на посоченото място. Също така състоянието на настилката по цялото кръстовище между ул. „Оборище“ и ул. „Капитан Андреев“ е в недобро състояние. Преасфалтирането на кръстовището е заложено в програмата на текущи ремонти за тази година, като в обхвата на ремонта се предвижда да бъде включен и въпросният участък.
  • 08.08.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали