В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1797

Агресивни кучета

Начало
05.08.2022
ID:
1797

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Ж.К. Запад ; ул. Хаджи Димитър Стоилов 6 ; блок на КЦМ

Описание: Около района на моя блок-на КЦМ и заведението отсреща- Каризма обикалят 6-7 големи кучета. Вечер като се прибирам са налягали около блока и започват да ръмжат и да лаят като минаваш, нещо ужасно е, особенно когато имаш страх от кучета-който имам аз, моля да се вземат мерки възможно най-скоро.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.08.202217:01
    Уважаема госпожо Ангелова, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета. Само при доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени. На 03.08.2022г. се извърши улов на такова агресивно куче в непосредствена близост до Вашия жилищен блок. Уловеното куче ще бъде оставено за отглеждане в приюта в гр. Пловдив.
  • 05.08.202212:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали