В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1795

Проблем с паркирането на обществено място

Начало
04.08.2022
ID:
1795

Друго

Място/адрес: Цар Освободител 51-53

Описание: На улица ,, Цар освободител 51-53 " системно се нареждат туби и всякакви предмети(от стройтелна фирма и магазин за козметика) и възпрепятстват паркирането на живущите в района. Имат ли това право? Моля да бъдат предприети съответните мерки. (не ми позволява да приложа снимки... Иска определен формат)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.09.202208:37
    Относно поставени туби на ул. "Цар Освободител" се извършват системни проверки от инспекторите при Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи". За по-добър резултат от проверките е необходима повече информация за лицата, които ги поставят.
  • 04.08.202213:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали