В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1794

Опасна детска площадка и парково пространство

Начало
04.08.2022
ID:
1794

Опасна детска площадка

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: Долнослав

Описание: Здравейте. За пореден път и след подадени множество сигнали, но без действия от Ваша страна, Ви пиша. Детската площадка и парковото пространство в с. Долнослав продължават да са опасни. Съоръженията вече са твърде амортизирани и по никакъв начин не отговарят на изисквснията. Настилката на парка е силно компрометирана и децата постоянно се спъват. Освен това парковото пространство продължава да е неоградено въпреки непосредствената си близост до главния път Асеновград-Кърджали. Все пак водим децата си да тичат и играят, а не да са вързани на каишка. Видно от снимките може да прецените състоянието. Силно се надявам спешно да бъдат предприети мерки, преди да е станала по-голяма беля.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител