В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1791

Парадоксален знак в началото на града

Начало
03.08.2022
ID:
1791

Друго

Подаден от: Кристиян Сотиров

Място/адрес: Кръстовището на хотел Сани

Описание: Здравейте! Възмутен се обръщам към общината на град Асеновград! Парадоксално е поставянето на знак “забранен обратен завой” на кръстовището на хотел Сани! Уж за олекотяване на трафика, резултатът е точно обратното! Трафикът на този сфетофар става по- усложнен и натоварен. Защото желаещите да посетят нещо в тази област, идващи от центъра, изчакват 2 светофара, а не един. Регулирането на светофарите да бъдат самостоятелни, би било най- адекватна намеса към подобряване на пътната обстановка! Обърнете сериозно внимание на темата!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.08.202215:56
    Здравейте, решението за поставянето на знак “забранен обратен завой” на кръстовището на хотел Сани е взето с решение на РУ на МВР и с решение на общинската комисия по безопасност на движението.
  • 04.08.202208:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали