В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1790

Сигнал

Начало
03.08.2022
ID:
1790

Незаконно строителство

Подаден от: Божидара Червенлиева

Място/адрес: Кв. Баделема бл .20 А

Описание: Става въпрос за апартамент на ул.Панарет 8 на 1 етеж ,който съм дарила на сина си, като аз съм доживотен ползвател.Проблема е ,че съседите от втория етаж са построили навес, който е разкъртил част от мазилката на терасата , а и тя е неизползваема.Освен това по този навес се катерят котки и не можем да оставим отворено,а има и опасност и от крадци. От паркираните коли на навеса и в терасата. Помолих съседа да го премахне,но ми отговори какъв ми е проблема .Той си бил пред неговия гараж.Ние сме с право на строеж .Земята пред гаражите както и тази на задния двор е общинска.Преди години на задния двор имахме бараки, които общината предписа да се премахнат. Единствени те си я възстановиха и гледката е тази. Моля за Вашето съдействие .


Статус: В процес