В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №179

опасна сграда в центъра на с, Златовръх

Начало
11.05.2020
ID:
179

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Соня Божилова

Място/адрес: с,Златовръх

Описание: В центъра на село Златовръх се намира стара страда собственост на ПК НАРКООП.Сградата се руши,комините падат.Намира се в близост до пощата,автобусната спирка и парка.В сградата влизат деца и е много опасно да не ги затрупа вътре.При запитване към кметството в селото ми отговориха ,че общината е информирана с докладна записка,но до момента няма развитие.Моля за отговор преди да стане инцидент и тогава да издирваме кой е виновен.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.05.202013:24
    Уважаема г-жо Божилова, издадена е заповед за постоянно действаща комисия за освидетелстване на сгради, които създават непосредствена опасност за живота или здравето на гражданите. Подаденият от Вас сигнал ще бъде включен в графика на работата на комисията.
  • 11.05.202011:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали