В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1789

Неправилно работещо осветление

Начало
03.08.2022
ID:
1789

Неработещо улично осветление

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Големият парк

Описание: Осветлението работи през деня.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител