В процес 39 Приключени 1657

Сигнал №1788

Вдигане на шум извън определеното за това време

Начало
03.08.2022
ID:
1788

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Златна Николова

Място/адрес: ул. „Копринарска“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Според наредбата за опазване и поддържане на обществения ред (Решение № 641/26.10.2016 г.) Чл. 3. т.1 Се забранява създаването по какъвто и да е начин на шум на места в близост до жилищата на гражданите и други обществени места през времето от 22.00 до 06.00 часа, а в жилищните зони и от 14.00 до 16.00 часа; Искам да подам сигнал за вдигане на изключително силен шум на ул. Копринарска (предполагам и на другите в района) при събиране на опадаците от контейнерите на екопак в 4:20ч. сутринта.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.08.202214:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че фирмата изпълнител е предупредена при обслужване на разположените съдовете за отпадъци в района да не нарушават спокойствието на гражданите.
  • 03.08.202211:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали