В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1787

Детска площадка

Начало
02.08.2022
ID:
1787

Въпрос

Място/адрес: Ул. Княз Борис | N6

Описание: Какво се случва с детскста площадка в междублоковото пространство? Беше одобрено но вече 2години никакво развитие..


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202216:02
    Здравейте, уведомяваме Ви, че изборът на място за осъществяване на този проект се оказа неподходящ поради факта, че е в непосредствена близост до изключително натоварена улица и за това проекта в инвестиционната програма отпадна. Община Асеновград с радост ще приеме препоръка за проектиране и изграждане на детска площадка в този район.
  • 03.08.202208:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали