В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1786

Неработещо улично осветление

Начало
02.08.2022
ID:
1786

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул. Пере Тошев

Описание: Неработещо улично осветление на ул. Пере Тошев.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител