В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1784

Непочистен район на ЖП гара

Начало
02.08.2022
ID:
1784

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: АСЕНОВГРАД

Описание: Отново подавам същия сигнал ! След вашето уведомително писмо до началника на гарата , не са предприели никакви мерки по разчистване на растителността , Вземете по-сериозни мерки, явно не им пука !!! Районът на ЖП Гара Асеновград е заприличал на джунгла зад складираните там траверси и линии. Скоро дори заснехме и движещо се малко змийче на линиите. Обърнете сериозно внимание на началника на гарата да си почистят района от избуялата растителност /храсти, треви до кръста и саморасли дървета , вече доста високи/, защото е опасно за преминаващите и живеещите в квартала зад гарата хора. Не мисля, че гарата на най-големия неокръжен град в България трябва да изглежда по този отвратителен начин !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.08.202208:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 29.07.2022г. ръководството на ЖП гара Асеновград е получила предписание за почистване на района. При извършена проверка на 04.08.2022г. се констатира, че е започнало почистване на района ЖП гара Асеновград.
  • 02.08.202209:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали