В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1783

Опасен тротоар по улица Иван Вазов

Начало
01.08.2022
ID:
1783

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Петко Иванов

Място/адрес: Улица Иван Вазов

Описание: След изкопни действия извършени от завод Асенова крепост по тротоара на улица Иван Вазов е оставена необезопасена дупка пълна с вода на самия тротоар, която възпрепятства ползването на тротоара и може да доведе до сериозен инцидент с преминаващ пешеходец. Моля спешно да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяване на тротоара и възстановяването му в първоначалния вид.


Статус: В процес