В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1782

Неработен улична лампа

Начало
31.07.2022
ID:
1782

Неработещо улично осветление

Подаден от: Росица Ангелова

Място/адрес: ул. „Княз Александър Батенберг“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработен улична лампа в началото на ул. Княз Ал.Батенберг (паважа) ,в началото на стълбите към Баделема Не работи от 1-2 месеца


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител