В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1781

Нерегламентирано сметище

Начало
31.07.2022
ID:
1781

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: Ул.Миньор 50

Описание: За пореден път, поредния сигнал.... Не съм вярвала ,че някога ще ми се налага да живея в такава мизерия ,миризми и воня.....Нямам думи....Само единствено не разбирам,защо при действащ вариянт без нито едно боклуче,вие не го прилагате, а допускате тази мизерия??????


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.08.202216:31
    Здравейте, във връзка с вашият сигнал, относно установяване на нерегламентирани замърсявания на ул.” Миньор” Ви информираме за следното: 1. Община Асеновград е запозната с изложеното в сигнала, тъй като мястото на нерегламентираното замърсяване многократно е било обект на проверки и почистване. Поставени са забранителни табели, указващи забраната за изхвърляне на отпадъци, както и е посочен размера на глобата. 2. Ежедневно се извършват проверки от служители на Община Асеиновград, съвместно с представители на РУ на МВР-Асеновград за недопускане на нерегламентирани замърсявания на територията на Община Асеновград. 3. Възложено е на обслужващата фирма, с която Община Асеновград има сключен договор да почисти замърсения терен на ул.”Миньор”.
  • 01.08.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали