В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1780

Бездомни агресивни кучета

Начало
31.07.2022
ID:
1780

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Бензиностанция Шел по пътя за кв.Запад и на денонощния отсреща до пицария Густо

Описание: Цяла глутница бездомни агресивни кучета обикалят около бензиноностанцията, до денонощния и на кв. Запад и скачат по колите и хората. Страх ни е да се приберем от работа или да разхождаме деца в площадките или по квартала. Нещо страшно е, моля ви вземете мерки, защото скачайки и по колите някое като го смачкаме без да искаме пак ние водачите ще сме виновни. Страшно е


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.08.202214:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета. При доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени.
  • 01.08.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали