В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №178

Укаяното състояние на Главната улуца в кв.Горни Воден

Начало
11.05.2020
ID:
178

Опасна улична дупка

Подаден от: Илия

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 32, 4247 Горни Воден, България

Описание: Главната улица в квартала е в укаяно състояние. Осеяна е с дупки, пропаднали шахти и големи неравности! Цялостен ремонт не е правен от може би 50 години. Хората разбиват всекидневно колите си и лошата пътна инфраструктура, в съчетание с тесния път, създава предпоставки за ПТП! Моля да бъдат взети адекватни и бързи мерки за нейното цялостно реновиране. Заложен ли е цялостен ремонт на въпросната улица "Свети Кирик" в програмата за 2020 година на община Асеновград?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:06
    Здравейте! Ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:15
    Здравейте! Строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:26
    Здравейте! Вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 08.06.202016:34
    Здравейте! В момента тече обществена поръчка по избор на изпълнител. Сумите по предишния договор са изчерпани, поради което на този обект не може да започне ремонт. Такъв се предвижда, когато бъде избрана фирма изпълнител. Докато не бъде сключен нов договор община Асеновград не може да предприеме действия, тъй като това би било закононарушение.
  • 11.05.202011:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали