В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1778

Опасни безстопанствени кучета

Начало
29.07.2022
ID:
1778

Безстопанствени кучета

Място/адрес: С.Тополово

Описание: Множество безстопанствени и опасни за жителите глутници кучета, които неведнъж нападат безпричинно минувачите. Моля да се вземат мерки .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.08.202214:38
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета. При доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени.
  • 01.08.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали