В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1777

Шум

Начало
29.07.2022
ID:
1777

Друго

Място/адрес: Кв Запад

Описание: Преминаването по ул.Ст. Джансъзов на определени МПС става с изключителна висока скорост с форсиране и неспазване на пътните знаци, особенно осезаемо в късните часове между 21 -1ч ,вдигайки неописуем шум и създавайки предпоставки за ПТП .Моля да се изградят съоръжения не позволяващи движение с по висока скорост от разрешената в градска среда. Всеки петък и събота от заведение над кв Запад (предполагам аквачарк Витус) се чува силна музика до 1-2ч . Гореизброените нарушават обществения ред и влошават качеството на живот в квартала ,моля да се вземат необходимите мерки. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 01.08.202216:10
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на този етап не е предвидено изграждането на изкуствена неравност по пътното платно тип "легнал полицай " в Генералния план за движение на община Асеновград на указаният участък. Вашето предложение ще бъде разгледано в комисия по безопасност на движението в състав ОПУ – Пловдив, РУ – Асеновград и служители на община Асеновград. Относно високата скорост, неспазването на пътните знаци и високият шум след 21 часа сигналът Ви е изпратен по компетентност до РУ – Асеновград, за да извършат необходимите проверки.
  • 01.08.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали