В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1776

Шахта

Начало
29.07.2022
ID:
1776

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Ирена Корбетова

Място/адрес: ул. „Тодор Каблешков“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! От години ни тормози шахтата на ул Тодор Каблешков 1, през която минават много коли и събужда много хора, тъй като е отворена. Тъй като има голям блок и магазини, мястото е натоварено и системно минават коли. В годините съм виждала два или три пъти да идват служители и да заваряват шахтата, но много скоро след това тя се отварява. Много моля нещо да се направи по въпроса с тази шахта, тъй като пречи на всички ни. Нека се направи веднъж за винаги както трябва. Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.08.202209:36
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е сключен договор за изпълнение на основен ремонт на линейни отводнители на територията на гр. Асеновград и един от обектите предмет на този договор е линейният отводнител на ул. "Тодор Каблешков" №1
  • 29.07.202215:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали