В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1774

Отворена шахта

Начало
28.07.2022
ID:
1774

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Асен Янев

Място/адрес: Улица Лозница

Описание: Здравейте, ще съм кратък. В квартал Запад срещу заведение Елит има разбира шахта. Не веднъж стават бели и всяка следваща по опасна. Моля да вземете отношение после да не навеждаме глави що така стана що онака.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.08.202212:20
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е възложила на фирмата-изпълнител, да възстанови целостта на решетката на линейния отводнител, намиращ се на ул. „Лозница“, бл. 5/5, кв. Запад.
  • 28.07.202216:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали