В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1773

Обрасла улична лампа

Начало
27.07.2022
ID:
1773

Друго

Място/адрес: ул. „Стою Шишков“ 15, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличната лампа на ъгъла на Атанас Мишев и Стою Шишков се закрива от близкото дърво и вечер почти няма ефект от лампата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител