В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1772

Градоустройство

Начало
27.07.2022
ID:
1772

Предложение

Подаден от: Разтревожена гражданка

Място/адрес: Асеновград, ул. "Цар Иван Асен II"29

Описание: Здравейте, моята препоръка се състои в това да не се строи поредния жилищен блок (който най-вероятно ще е полупразен и със сигурност няма да разполага с гаражи и паркоместа за бъдещите живущи) на мястото на супермаркет Полибит, защото значително ще загрози градоустройство и в допълнение трафикът в центъра на града ще бъде излишно натоварен. Не може в центъра на града да е наблъскано с блокове, а преминаването както на пешеходци, така и на автомобили да бъде кошмарно преживяване. Когато се купува земя трябва да се мисли какво ще се строи на нея и дали изобщо трябва да се строи нещо, защото естетиката на града е важен фактор за благоденствието и живота на гражданите.


Статус: В процес