В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1771

РАЗРУШЕН ПЪТ

Начало
27.07.2022
ID:
1771

Опасна улична дупка

Подаден от: Боряна Гошева

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 65, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След подаден сигнал на електронната поща на общината и съответно не получена никаква обратна връзка, подавам сигнал и тук. Блоковото пространства на улиците Иван Асен 65,67,69,71,73 е в ужасно състояние. Пътната настилка е напълно унищожена, пробита и т.н. Навсякъде има камъни и дупки. За нас, живущите в района всеки ден е истинско предизвикателство да приберем колите си в гаражите, за които ежемесечно плащаме наем към Общината. Децата ни нямат възможност да играят в задблоковото пространство, защото ежедневно някое дете е с травма от падане. Прилагам снимки, заповядайте и на място да се убедите. Има огромна нужда от асфалтиране.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител