В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1770

Непочистен район на ЖП гара

Начало
26.07.2022
ID:
1770

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ЖП Гара Асеновград

Описание: Районът на ЖП Гара Асеновград е заприличал на джунгла зад складираните там траверси и линии. Скоро дори заснехме и движещо се малко змийче на линиите. Обърнете сериозно внимание на началника на гарата да си почистят района от избуялата растителност /храсти, треви до кръста и саморасли дървета , вече доста високи/, защото е опасно за преминаващите и живеещите в квартала зад гарата хора. Не мисля, че гарата на най-големия неокръжен град в България трябва да изглежда по този отвратителен начин !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.07.202214:36
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е изпратено уведомително писмо до ръководството на ЖП-гара Асеновград за предприемане на мерки по почистване на издънки, храсти и треви на територията на ЖП – гара Асеновград.
  • 27.07.202208:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали