В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №177

кръстовището на ул.Княгиня Евдокия с ул Оряховска

Начало
08.05.2020
ID:
177

Отпадъци/почистване

Подаден от: екатерина николова

Място/адрес: kniaginia evdokia 22

Описание: Бихте ли изпратили екип които да почисти пясъка на кръстовището на ул,Княгиня Евдокия с ул Оряховска след ВИК авария. Страшна мръсотия и много прах. Децата ми го дишат този прах. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:30
    Уважаема г-жо Николова, във връзка с Ваш сигнал е извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград, от която се констатира следното: 1. след авария на водопровод на кръстовището между улиците ”Кн. Евдокия” и ”Оряховска” и последвалия ремонт от ВиК – клон Асеновград, по асфалтовата настилка има наноси от пясък. 2. на 13.05.20 г. замърсеният терен беше почистен. Асфалтирането на участъка след улягане на земните маси е задължение на ВиК дружеството.
  • 08.05.202012:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали