В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1769

Агресивно куче в кв. Запад

Начало
26.07.2022
ID:
1769

Безстопанствени кучета

Подаден от: Димитрина Михова

Място/адрес: ул. „Лозница“ 1, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: В кв. Запад се разхожда жълто-кафяв питбул, който ни нападна снощи с детето ми докато разхождахме домашния си любимец. Не мога да си представя какво щеше да се случи, ако не се бяха намесили група тийнейджъри. Надявам се общината да предприеме нещо за тези агресивни кучета! Не бива да се стига до фаталности, за да има реакция от съответните органи на реда.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.07.202216:08
    Уважаема госпожо Михова, общинска администрация предприема и ще продължава да предприема мерки в борбата с агресивните кучета съгласно възможностите и правомощията си. Служители от отдел „Екология и околна среда“ ще посетят квартала на място, ще извършат оглед и в случай на установяване на агресивност от страна на кучето, същото ще бъде прибрано в приют и дадено за осиновяване.
  • 26.07.202215:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали