В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1768

Нямам отговор на мой въпрос

Начало
25.07.2022
ID:
1768

Друго

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Преди повече от месец зададох въпрос, с чие позволение е поставен павилион за пазарски дрехи между Т маркет и църквата "Св.Атанас". До момента не съм получила отговор от вас. Сега подавам сигнал със същото питане и предложение павилионът да бъде премахнат, тъй като загрозявя и понижава стойността на обекта зад него, т.е църквата. Очаквам вашият отговор и разршаване на казуса.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.07.202215:56
    Здравейте, уведомяваме Ви, че решението за разрешението за поставянето на преместваемо съоръжение с предназначение търговия на дребно е взето на 28.08.2019год. на 65-то редовно заседание на Общински съвет и след проведен търг е отдадено под наем за пет години, на съответния спечелил. Всички предшестващи решения относно този обект са взети през 2019 година като – разглеждане и одобряване на схема за поставяне на преместваемо съоръжение, одобрение от главен архитект на самата схема, гласуване на Общински съвет, обявяване на търг, сключване на договор със спечелилия търга и разрешение за поставянето на преместваемия обект в близост до църквата „Св. Атанасий“. Договорът изтича през 2024 год. и тогава може да внесете вашето предложение за отстраняване на преместваемият обект към Общински съвет.
  • 26.07.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали