В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1767

Сигнал, паднало дърво

Начало
25.07.2022
ID:
1767

Паднало дърво

Подаден от: Марина Николова

Място/адрес: Асеновград, ул Александър ll, 14

Описание: Паднало, изгнило дърво, да се махне.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител