В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1765

Опасна дупка

Начало
24.07.2022
ID:
1765

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“, 4230 Асеновград, България

Описание: Опасна улична дупка почва да се образува на посочения адрес.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 05.08.202212:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че в момента се извършва проверка за причините поради, които се образува това пропадане. Община Асеновград провежда и процедура за избор на изпълнител за текущи ремонти. След установяване на причините и избран изпълнител ще се пристъпи към възстановяване на настилката.
  • 25.07.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали