В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1764

Съседа ни отглежда кози в двора си

Начало
24.07.2022
ID:
1764

Друго

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Захари Зограф 11

Описание: Здравейте. Месец по- късно след извършената Ви проверка по сигнал N: 1674 Г-н Георги Димов продължава спокойно да си отглежда миризливите кози! Благодарим за бързата реакция!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.07.202216:04
    Уважаеми господин Костадинов, уведомяваме Ви, че Общината е административен, а не правораздаващ орган. Не е в правомощията на общинска администрация да премахне козите на г-н Димов, а може само да му наложи административно наказание, което е направено.
  • 25.07.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали