В процес 51 Приключени 1714

Сигнал №1761

Осветление и пешеходна пътека

Начало
22.07.2022
ID:
1761

Друго

Подаден от: Голева

Място/адрес: Кн.Ал.Батенберг 5

Описание: Моля за легнал полицай на конската чешма и осветително тяло на ул.кн.Батенберг 5точно на стълба до комунала защото улицата е тъмна.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.09.202216:49
    Здравейте, уведомяваме Ви, че проблема с осветлението е отстранен.
  • 19.08.202216:10
    Здравейте, уведомяваме ви, че сигналът бе разгледан от общинската комисия по безопасност на движението, същата не може да вземе решение за поставяне на легнал полицай в този участък, тъй като пътя е част от Републиканската пътна мрежа, път II-58 Асеновград-Кърджали. Може да отнесете своето предложение към събственика на пътя Агенция пътна инфраструктура-Пловдив.
  • 25.07.202208:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали