В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1760

недовършени ремонтни дейности

Начало
22.07.2022
ID:
1760

Друго

Място/адрес: Искра 17

Описание: Здравейте , преди около месец имаше авария на ВиК на тротоара пред дома ни на Искра 17 . Аварията беше възстановена , но след тях оставиха всичко все едно е имало война . Цялата улица е страшно мръсна и прашна от недовършени ремонтни дейности на въпросната фирма


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител