В процес 52 Приключени 429

Сигнал №176

Неработещ сигнал на светотофар

Начало
07.05.2020
ID:
176

Неработещ светофар

Подаден от: Николай Йотов

Място/адрес: кв. Запад, бул. България № 77, паркинга на хотел "Сани, 4230 Асеновград, България

Описание: Жълтият сигнал на светофарната уредба на булевард "България", в посока от Пловдив, до ЖК "Запад" не работи. Това е сериозна предпоставка за инцидент.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител