В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1757

Осветление

Начало
21.07.2022
ID:
1757

Неработещо улично осветление

Подаден от: С. Мехмедова

Място/адрес: Княз Александър Батенберг 3

Описание: Вече 2 месец осветлението в началото на улицата на стълбичката към палеонтологичния музей или т.н. към Младежкия не работи. Моля обърнете внимание. Също бих желала да разбера няма ли някаква група която да проверява за неработещо осветление или разчитате само на сигнали от граждани?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител