В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №1756

Относно входирана подписка с вх. N°14.00.3130 от21.06.22г

Начало
21.07.2022
ID:
1756

Въпрос

Подаден от: Радослав Филипов

Място/адрес: Ул. ,,Кочо Честименски" и ул. ,,Дунае"

Описание: От отговора на г-н Манолов, не става ясно кой ще сезира ,,Вик" ЕООД Пловдив относно състоянието на водопреносната и канализационна система. Улиците не се пот държат и от фирмите за чистота, не се коси тревата, не се метът улиците, не се пръска за кърлежи и други насекоми, гъмжи от. комари. Което също беше описано в подписка та, но остана без отговор


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.08.202216:59
    Уважаеми господин Филипов, уведомяваме Ви, че: 1. Улиците „Кочо Честименски“ и „Дунав“ не са включени в графика на сметопочистващата фирма за ръчно почистване и поддържане. Въпреки това ще бъде организирано еднократното им почистване в най-кратък срок. 2. След почистването им ще бъде извършена и дезинсекция и дезакаризация. 3. След проверка в кадастъра се установи, че тревните площи, находящи се на гореспоменатите улици са частна собственост и задължението за поддържането им/косене и т.н./не е на общината, а на собствениците на съответните имоти. Община Асеновград има ангажимент да уведоми съответното експлоатационно дружество за техническото състояние на водопреносната мрежа.
  • 21.07.202208:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали