В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1755

Неработен осветление в квартал "Метоха" (ул.Рилска)

Начало
20.07.2022
ID:
1755

Неработещо улично осветление

Подаден от: Пепа Николова

Място/адрес: Асеновград, ул.Рилска -44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76

Описание: От няколко дни в квартала НЕ РАБОТИ уличното осветление. Моля проблема да бъде разрешен, тъй като ние също, като хората живеещи по центъра, плащаме данъци! Ако има режим на тока, с цел пестене на пари, то моля да бъде публично оповестено, за да предприемем други действия!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител