В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1753

Неработещо улично осветление

Начало
20.07.2022
ID:
1753

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Шейново“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: От няколко дни липсва улично осветление!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител