В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1752

Пътна настилка

Начало
20.07.2022
ID:
1752

Друго

Място/адрес: Александър Стамболийски 2

Описание: Добър ден, бих искал да се оплача от пътната настилка на улица васил левски коята започва от моста и стига чак до кръговото до Шел. По тази улица минава много трафик но е пълна с неравности и е отвратително да се кара по нея всеки ден. Нищо не се е подобрило по настилката, и скорощният строеж до жп гарата допринесе за още неравности като не си запълниха дупките като хората. Моля да се направи нещо по този въпрос. В сърцето на града да има такава лоша настилка на може би най-натоварения път е срамно за общината. Постоянно трябва да се заобикалят дупки или в повечето случаи дори и немогат да се избегнат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202216:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посочената отсечка и цялата ул. "Васил Левски" са част от Републиканската пътна мрежа и това силно затруднява извършването на основен ремонт на улицата и по-конкретно възстановяване експлоатационните показатели на износвящия слой асфалт. Към момента можем да извършваме текущи ремонти по цитираната улица.
  • 20.07.202211:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали