В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1751

Изоставено купе на автомобил

Начало
19.07.2022
ID:
1751

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград ул.Княз Александър Батенберг 89

Описание: Тази оатанала част от автомобил стой там от 8г моля да е махнете понеже първо е страшно грозна гледка второ хората и майки с колички вървят по пътя зареди това изоставено нещо !!!!! Моля погрижете се да се махне достатъчно дълго време стой там и явно никой няма намерение да го махне !!!!


Статус: В процес