В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №175

Неработещи осветление

Начало
03.05.2020
ID:
175

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 11А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: След дъжда новото осветление пак не работи


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител